Голос. Діти 3: можна дивитися онлайн 9 випуск

STYLERКіно        27.11.2016 - 12:59
Фото: На телеканалі 1+1 тривають битви юних вокалістів (tsn.ua)
Фото: На телеканалі 1+1 тривають битви юних вокалістів (tsn.ua)

За підсумками перших прямих ефірів у кожного тренера залишилося лише по шість підопічних

В цю неділю на шоу буде гаряче, обіцяють його творці. Глядачі побачать, хто з неймовірних дітей потрапить в прямий ефір і продовжить боротьбу в головному вокальному шоу країни.

Голос. Діти 3

За підсумками двох ефірів у кожного тренера залишилося в команді по шість учасників, які борються за право виступити в прямому ефірі.

Нагадаємо, 8 випуск проекту здивував глядачів вибором Тіни Кароль, яка знайшла фаворита до команди іншого наставника. Саме завдяки їй Влад Феничко з команди MONATIKа переміг у вокальному баттле з участю Лери Лисенко, Влада Фенечко і Маргарити Халиной. Тріо виконало пісню Земфіри "Жити в твоїй голові", в кінці якої співак додав кілька авторських рядків.

А тим часом MONATIK вивів учасників своєї команди на велику сцену в рамках всеукраїнського туру "#MONATIK звучить". Вони заспівали з наставником українською мовою пісню "Може, вже досить".

"Я маю мрію жити в країні, в якій ми єдині. У якій щаслива кожна дитина, кожна родина. В якій я можу бути людиною, в якій немає війни і ненависті", – співали діти.

У їх числі були навіть ті, хто покинув проект у першому епізоді "вокальних боїв".

Нагадаємо, актор Студії "Квартал 95" Євген Кошовий розповів, як гумор змушує владу прислухатися до народу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top