ua en ru

Голос. Діти 3: можна дивитися онлайн 9 випуск

Голос. Діти 3: можна дивитися онлайн 9 випуск Фото: На телеканалі 1+1 тривають битви юних вокалістів (tsn.ua)

За підсумками перших прямих ефірів у кожного тренера залишилося лише по шість підопічних

В цю неділю на шоу буде гаряче, обіцяють його творці. Глядачі побачать, хто з неймовірних дітей потрапить в прямий ефір і продовжить боротьбу в головному вокальному шоу країни.

Голос. Діти 3

За підсумками двох ефірів у кожного тренера залишилося в команді по шість учасників, які борються за право виступити в прямому ефірі.

Нагадаємо, 8 випуск проекту здивував глядачів вибором Тіни Кароль, яка знайшла фаворита до команди іншого наставника. Саме завдяки їй Влад Феничко з команди MONATIKа переміг у вокальному баттле з участю Лери Лисенко, Влада Фенечко і Маргарити Халиной. Тріо виконало пісню Земфіри "Жити в твоїй голові", в кінці якої співак додав кілька авторських рядків.

А тим часом MONATIK вивів учасників своєї команди на велику сцену в рамках всеукраїнського туру "#MONATIK звучить". Вони заспівали з наставником українською мовою пісню "Може, вже досить".

"Я маю мрію жити в країні, в якій ми єдині. У якій щаслива кожна дитина, кожна родина. В якій я можу бути людиною, в якій немає війни і ненависті", – співали діти.

У їх числі були навіть ті, хто покинув проект у першому епізоді "вокальних боїв".

Нагадаємо, актор Студії "Квартал 95" Євген Кошовий розповів, як гумор змушує владу прислухатися до народу.