ru ua

"Мы не перестанем, ПАПа": "Квартал 95" жорстко розкритикував владу в новій пісні

"Мы не перестанем, ПАПа": "Квартал 95" жорстко розкритикував владу в новій пісні Фото: "Вечірній квартал" від 12 листопада (Скріншот)

Артисти заспівали про розкоші депутатів, їх нульовий ККД, корупцію і ущемлення свободи слова

"Квартал 95" опублікував в мережі фінальну пісня нового "Вечірнього кварталу", який вийшов в ефір 12 листопада. Хіт "Мы не понимаем ПАПа" з жорсткою критикою української влади набрав за день більше 11 тисяч переглядів.

"Нынче можно не все говорить, словно скотчем заклеили рот. Но бимся, что нас изнутри разорвет, если мы перестанем шутить. И мы не понимаем ПАПа, И мы не перестанем, ПАПа", - заспівали артисти, натякаючи на Петра Олексійовича Порошенка.

Гумористи зазначили в пісні, високий рівень корупції та низький ай-кью серед українських депутатів, а також згадали про жертви захисників України на Майдані і в АТО, чим довели до сліз глядачів у залі.

"И пускай под ногами глубокое дно, мы хотим, чтоб вы знали одно! Мы верим в Украину-маму! Мы любим Украину-маму", - закінчили пісню артисти.

Відзначимо, що в коментарях до відео думки користувачів розділилися. Одні вважають, що пісня стала відповіддю на критику "Кварталу 95" після скандального виступу в Юрмалі. Інші підтримують артистів, вважаючи, що вони дійсно "зачіпають за живе".

До речі, російський комік Павло Воля пояснив анексію Криму.