"Мы не перестанем, ПАПа": "Квартал 95" жорстко розкритикував владу в новій пісні

STYLERКіно        13.11.2016 - 13:39
Фото: "Вечірній квартал" від 12 листопада (Скріншот)
Фото: "Вечірній квартал" від 12 листопада (Скріншот)

Артисти заспівали про розкоші депутатів, їх нульовий ККД, корупцію і ущемлення свободи слова

"Квартал 95" опублікував в мережі фінальну пісня нового "Вечірнього кварталу", який вийшов в ефір 12 листопада. Хіт "Мы не понимаем ПАПа" з жорсткою критикою української влади набрав за день більше 11 тисяч переглядів.

"Нынче можно не все говорить, словно скотчем заклеили рот. Но бимся, что нас изнутри разорвет, если мы перестанем шутить. И мы не понимаем ПАПа, И мы не перестанем, ПАПа", - заспівали артисти, натякаючи на Петра Олексійовича Порошенка.

Гумористи зазначили в пісні, високий рівень корупції та низький ай-кью серед українських депутатів, а також згадали про жертви захисників України на Майдані і в АТО, чим довели до сліз глядачів у залі.

"И пускай под ногами глубокое дно, мы хотим, чтоб вы знали одно! Мы верим в Украину-маму! Мы любим Украину-маму", - закінчили пісню артисти.

Відзначимо, що в коментарях до відео думки користувачів розділилися. Одні вважають, що пісня стала відповіддю на критику "Кварталу 95" після скандального виступу в Юрмалі. Інші підтримують артистів, вважаючи, що вони дійсно "зачіпають за живе".

До речі, російський комік Павло Воля пояснив анексію Криму.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top