ua en ru

У США знімуть фільм про рятувальну операції дітей в Таїланді

У США знімуть фільм про рятувальну операції дітей в Таїланді Фото: порятунок дітей в Таїланді (twitter.com/Ezequiel Aguilar)

Кіностудія не буде переслідувати сім'ї хлопчиків

Американська незалежна християнська кіностудія Pure Flix Entertainment планує зняти фільм про врятованих дітей в Таїланді, які пробули в затопленій печері Кхао Луанг 17 днів. Про це повідомляє інформаційне агентство Associated Press.

"Ми зрозуміли, що вийде неймовірно надихаючий фільм. Як і багато людей, ми знаємо, що сьогодні в світі мало позитивних новин", - сказав співзасновник телевізійної студії Майкл Скотт.

Також у компанії підкреслили, що вони не переслідують сім'ї хлопчиків, які зараз перебувають у лікарні.

"Я не думаю, що це релігійний фільм. Я думаю, що це надихаючий фільм", - додав Скотт.

Нагадаємо, що з 23 червня 12 хлопчиків разом з їх тренером перебували в пастці в печері, яку раптово затопили зливи. Вони пробули там дев'ять днів, поки їх не знайшли рятувальники. Із-за складнощів з доступом до місцезнаходженням та навчання дітей базовим навичкам дайвінгу рятувальна операція тривала тиждень. Всіх дітей врятували 10 липня.

Раніше ми писали про те, що саундтрек групи Vivienne Mort до фільму "Три з половиною", знятому Індією у копродукції з Україною, отримав нагороду на Кіпрському міжнародному фестивалі.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: Перша допомога при втраті свідомості