rbc.ua
Люди Тренды Полезное Вкусно Гороскопы
Главная Шоу бизнес Чичваркін продав алкоголь з Межигір'я, щоб допомогти воїнам АТО
Шоу бизнес 20 декабря 2015, 09:17

Чичваркін продав алкоголь з Межигір'я, щоб допомогти воїнам АТО

Всі гроші, виручені за коньяк з колекції Янукович, бізнесмен перерахував у Фонд допомоги дітям героїв, загиблих в АТО
Фото: Євген Чичваркін з іменним коньяком Януковича
Поделиться:

Тиждень тому відомий російський бізнесмен і політичний емігрант Євген Чичваркін придбав дві пляшки коньяку з "колекції Януковича", що потрапили на ринок якимись не найбільш прозорими шляхами. Днями підприємець повідомив на своїй сторінці в Facebook, що продав іменний коньяк екс-президента України, а всі виручені гроші перерахував у Фонд допомоги дітям воїнів, загиблих в АТО.

Фото: Колекційну пляшку Shabo за 4500 фунтів стерлінгів придбав колишній топ-менеджер ЮКОСа " Олександр Темерко

Свій звіт Чичваркін супроводив сканами чеків і історією про те, з якою бюрократичної безглуздям йому довелося зіткнутися при перекладі грошей. Як з'ясувалося, згідно украинкому законодавства, в добу іноземець може перевести у благодійний фонд не більш 15 тисяч гривень з одного відділення банку.

У підсумку, за словами бізнесмена, цілої армії бухгалтерів довелося чимало побігати по банкам, щоб відправити всю суму.

"Пропоную на Масляну зібрати все старе законодавство , набити їм опудало самі знаєте кого і спалити", - написав Чичваркін, щиро переживає про реформи в Україні.

До речі, нещодавно шестирічний киянин зліпив мультфільм про перемогу, щоб підтримати воїнів АТО.