ru ua

15 жовтня освітню програму UFW відкриє всесвітньо відомий фешн-фотограф

15 жовтня освітню програму UFW відкриє всесвітньо відомий фешн-фотограф Фото: Утворювати гостей Тижня моди почали прямо на відкритті - вінтажними костюмами від модельєрів-легенд

А в суботу 17 жовтня український прогнозист моди розповість про "несподівані віражах" 2017 року

У рамках Ukrainian Fashion Week в четвер 15 жовтня і суботу 17 жовтня пройдуть заходи традиційної для UFW освітньої програми, вхід на які відкрито для всіх бажаючих за умови реєстрації на сайті.

У четвер очікуються виступи трьох лекторів. В 11:00 майстер-клас проведе fashion-фотограф з Нью-Йорка Адам Катц Сіндінг. В Україні він вже в четвертий раз, на цей раз приїхав на запрошення нового сайту Єлизавети Юрушевої, презентація якого відбулася в перший день UFW.

Бородань Адам - автор найкращих streetstyle-фотографій Анни Вінтур, Карін Ройтфельд, Анни Делло Руссо та інших модниць. Його знімки можна побачити на сторінках Vogue, W Magazine, New York Times, In Style. Крім того, Катц є засновником сайту Le 21ème.

15 жовтня освітню програму UFW відкриє всесвітньо відомий фешн-фотограф

Фото: Пильний погляд Адама Катца буде переслідувати відвідувачів Українського тижня моди всі дні роботи

О 12:00 розпочнеться лекція інший запрошеної зірки - Джералдін Веррі - на тему "Міст між інноваційними ідеями, концепціями і комерційним дизайном". Джералдін - те, що називається trend forecaster, тобто "провісниця трендів", або тенденцій дизайну. Веррі співпрацює з компаніями в fashion-індустрії на трьох континентах (зокрема, WGSN і Stylus) і радить, як створити успішний інноваційний продукт і продати вже наявний.

І завершить освітню частину четверга в 13:30 лекція одеситки Маші Реви "Створення fashion-ілюстрації від натхнення до втілення". У 2010 році Маша закінчила Київський Національний Університет Технологій та Дизайну і курс MA Fashion Womenswear в лондонській школі Central Saint Martins. У тому ж році отримала Гран-прі на Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів "Погляд у майбутнє" та конкурсі Fashion Forward від Haper's Bazaar. Вона стала першим українським дизайнером, який потрапив в число номінантів престижної міжнародної премії WGSN в номінації Emerging Designer (Нові імена) серед 2000 модельєрів зі всього світу.

У суботу своїми знаннями з 11:00 почне ділитися вже український аналітик і прогнозист моди Ліана Білякович. Її лекція називається "Несподівані віражі моди 2017 року".

15 жовтня освітню програму UFW відкриє всесвітньо відомий фешн-фотограф

Фото: Ліана - засновник наукової школи Прогнозування моди в Україні

А в 13:00 засновниця медійного проекту theNorDar та ілюстратор Ліліт Саркісян розповість про комерційної fashion-ілюстрації. За останні 5 років відомі її колаборації з такими українськими та міжнародними брендами, як Helen Marlen Group, BEKh, BEVZA, GOLETS, BRIDGE Showroom, l'officiel, Elle, Vogue Italia/Ukraine та інші.

До речі, у вересні на Mercedes-Benz Kiev Fashion Days в НСК "Олімпійський" проходила виставка французького street style fasion-фотографа Набіля Кенума.