ru ua

Відкрилася виставка французького street-style фешн-фотографа Набіля Кенума

Відкрилася виставка французького street-style фешн-фотографа Набіля Кенума Фото: Набіль Кенум вже в третій раз відвідує Україну

На його знімках відображені такі зірки, як Кейт Бланшетт, Дар'я Шаповалова і Каньє Уест

Сьогодні, в перший день роботи Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, на другому поверсі НСК "Олімпійський" відкрилася виставка фотографа Набіля Кенума під назвою "On the Street Style".

Набіль Кенум - молодий, амбітний і надихаючий street-style фотограф з Парижа. Він працює для l'officiel France і веде свій власний блог JAIPERDUMAVESTE. На його знімках відображені такі зірки зі світу моди, як Анна Делло Руссо, Дар'я Шаповалова, Карлі Клосс, Каньє Уест і Кейт Бланшетт. Гості всіх відомих тижнів моди мріють опинитися уваги Набіля і стати героями його блогу.

Назва блогу Набіля Кенума перекладається як "Я втратив свою куртку". Це блог про життя вулиці, про стилі і про людей, свого роду дослідження нашого суспільства вчора, сьогодні і завтра - в моді і не тільки.

Перш ніж створювати JPMV, Набіль пропрацював в області фотографії два роки, причому аж ніяк не в фешн-напрямку. На початку кар'єри він прагнув наслідувати стилю Робера Дуано, відомого французького фотографа ХХ століття, намагаючись зловити унікальні емоції і неповторні моменти з повсякденного життя. Крім того, Набіль активно розвивав свої навики в мистецтві автопортрета.

Сьогодні Набіль повністю присвячує себе роботі з блогом і щодня оновлює його, виставляючи як мінімум по чотири знімки кожні чотири години.

"Оскільки світ street-style фотографії швидко розвивається і тижня моди переповнені натовпом фотографів, важливо бути несхожим на інших, щоб стати добре впізнаваним", - упевнений Набіль Кенум. Його власний неперевершений стиль простежується в кожній роботі. Бренды і лейбли йому не цікаві. Прості і в той же час унікальні миттєвості з життя модників - ось що знаходиться в фокусі його уваги.

До речі, інший блогер провів дослідження і з'ясував, в якій країні Європи видають найбільше книг.