NASA вразило видом нічної Землі з космосу

NASA вразило видом нічної Землі з космосу
Фото: Земля вночі (Nasa.gov/Joshua Stevens)

Вченим аерокосмічного агентства вдалося сфотографувати планету в темний час доби

Вчені NASA показали нові фотографії нічний Землі, зроблені з космосу. Відповідні знімки були опубліковані на офіційному сайт аерокосмічного агентства.

altФото: Нічна Земля (Nasa.gov/Joshua Stevens)

На опублікованому зображенні, яке являетсяглобальной картою нічний планети, можна розгледіти Північну і Південну Америку, де видно вогні поселень людей. На карті є найбільш і найменш освітлені регіони, що характеризується масштабами міст.

altФото: Карта нічний Землі (Nasa.gov/Joshua Stevens)

Вчені відзначили, що хмари і відблиски Сонця, які можна розгледіти на знімку, були додані окремо, щоб створити більш естетичний ефект. Їхнє зображення фахівці отримали за допомогою апарату MODIS.

Раніше NASA показало неймовірне сяйво навколо Урану. Телескоп Національного управління по аеронавтиці і дослідженню космічного простору Hubble зробив нові фотографії сьомої планети від Сонця. а фото неозброєним оком видно сяйво навколо планети, яке науковці називають "аврори".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся