Шестикутні хмари: вчені розкрили таємницю Бермудського трикутника

STYLERНаука і техніка        24.10.2016 - 19:40
Фото: Бермудський трикутник (nlo-mir.ru)
Фото: Бермудський трикутник (nlo-mir.ru)

Фахівці розповіли, чому в цьому регіоні земної кулі так часто відбуваються катастрофи

Група американських вчених розгадала феномен Бермудського трикутника — дивної області в Атлантичному океані площею близько 500 тисяч квадратних кілометрів, розташованої між Флоридою, Бермудськими островами і Пуерто-Ріко, де часто відбуваються незрозумілі катастрофи. Про це повідомляє Mirror.

Зі слів метеоролога Стіва Міллера з Університету штату Колорадо, цю ділянку океану можуть робити такою смертоносною повітряні аномалії. Дослідники знайшли над Бермудським трикутником шестикутні хмари, які можна побачити на супутникових знімках, однак природа їх походження залишається невідомою. Не виключено, що незвичайні хмари утворюються в результаті мікропоривів повітря, причому вчені порівнюють характер їх дії з ударом бомби.

В результаті утворення аномальних хмар з'являються потужні низхідні пориви вітру, які б'ють по поверхні океану і викликають високі хвилі, здатні потопити будь-яке судно. Такі хмари також створюють області потужної турбулентності, що представляє смертельну небезпеку для літаків.

Нагадаємо, вчені вважають мобільні телефони причиною безсоння

On Top