ua en ru

Автор фільмів про Клінтон та Обаму зніме кіно про Юлію Тимошенко

Автор фільмів про Клінтон та Обаму зніме кіно про Юлію Тимошенко Мері Ламберт у Києві

Юлія Тимошенко стане героїнею фільму голлівудського режисера Мері Ламберт

ВірЮ! Історія Юлії Тимошенко (Believe! The Yulia Tymoshenko Story) - таку назву має документальний фільм, зйомки якого в Україні розпочала відома голлівудська режисер Мері Ламберт. Подробиці проекту автори стрічки розповіли 11 березня на прес-конференції у Києві.

"Я працювала з багатьма відомими жінками в світі, і для мене Юлія - справжній герой. Вона має харизму, яку я визнаю в свій роботі", - зізналася Ламберт.

За її словами, колишня українська прем’єрка є яскравим прикладом сильної та харизматичної жінки, яка впроваджуватиме новий демократичний курс України.

"Вона має волю подолати корупцію та зупинити виїзд молоді за кордон. Ми говорили про те, що Україна тепер стала іншою. Багато талановитих молодих людей покидають країну, бо не бачать тут перспектив для розвитку. У Тимошенко це викликає велике занепокоєння, і вона хоче змінити країну. Вона хоче, щоб були нові робочі місця, щоб молоді люди могли себе реалізувати", - заявила режисер, яка напередодні провела кількагодинну зустріч із головною героїнею свого фільму.

Автор фільмів про Клінтон та Обаму зніме кіно про Юлію Тимошенко

Постер

За словами Ламберт, кульмінацією стрічки стане нинішня президентська кампанія Юлії Тимошенко - цей важливий момент в її житті та кар’єрі.

"Я захоплююся рішучістю Юлії Тимошенко мати успіх. Її Новий курс для України, який міститься в передвиборній програмі, включає ті речі, в які я також вірю. Юлія намагається вивести Україну в глобальний світ як демократичну країну. А я вірю в демократію", - наголосила Мері.

Автори фільму відзначили, що Юлія Тимошенко надала знімальній групі максимальний доступ до інформації та цілковиту свободу дій.

"Дуже цікаво робити фільм про публічну особу, про політика, яка є кандидатом у Президенти, і передвиборна кампанія – це найкращий час, щоб з нею познайомитися. Цікаво спостерігати за її спілкуванням з людьми. Ми їздимо Україною і бачимо все на свої очі. І я дуже вражений: Юлія Тимошенко, як залізна леді, з безкінечною енергією. Я хотів би, щоб у нас був такий кандидат", - зауважив другий режисер фільму Шон Томпсон.

Нагадаємо, Мері Ламберт відома своїми документальними стрічками про впливових у світі жінок. Вона працювала з Гілларі Клінтон, Мадонною, Джанет Джексон, Джоді Фостер, Еллен Баркін, Енні Леннокс, Барбарою Боксер, Елізабет Мосс, Вітні Х'юстон.

Раніше ми писали про те, що Юлія Тимошенко запустила свій "кандидатський" сайт.