ua en ru

"Для мене спорт — рух вперед": в мережі розповіли про бійця, який практично втратив ногу, але не зламався (відео)

"Для мене спорт — рух вперед": в мережі розповіли про бійця, який практично втратив ногу, але не зламався (відео) Юрій Дмитренко представить Україну на Invictus Games (коллаж: STYLER)

Юрій пояснює: для нього спорт — це рух вперед та життєва енергія

Український боєць з Полтави Юрій Дмитренко сьогодні проживає в Києві і активно готується до змагань. Хлопець представлятиме Україну на міжнародних змаганнях Invictus Games (Ігри Нескорених), які пройдуть 20-27 жовтня у Сіднеї, Австралія. Про історію бійця розповіли на facebook-сторінці фонду "Повернись живим".

У 2016 році Юрій підірвався на протипіхотній міні, коли виводив з-під обстрілу розвідгрупу. Хлопець отримав серйозні поранення, після чого йому ампутували ногу нижче коліна.

"Поранення отримав 17 березня 2016 року. Одна з наших розвідгруп прочісувала сіру зону, попала в засідку, підірвалась на міні. Я був у складі групи евакуації. І під час прикриття теж зайшов на заміновану стежку, підірвався на протипіхотній міні — так втратив частину ноги", — згадує боєць.

За ловами Юрія, йому ще навіть не встигли поставити протез, аде український боєць вже почав їздити до тренажерного залу і займатися.

"Було лікування в госпіталі. Ще не встигли поставити протез, я вже почав їздити в тренажерний зал, почав брати участь в тренуваннях", — говорить Юрій Дмитренко.

Боєць Юрій Дмитренко

Юрій Дмитренко — учасник Національної збірної України 2018 на змаганнях "Ігри Нескорених" (кадр з відео: facebook.com/backandalive)

У пості про бійця навіть зазначається, що до своєї травми хлопець ставиться з гумором. У своєму Instagram Юрій публікував пости з хештегом #моянованога, де фотографував свій протез на фоні різних місць.

По темі: "Віддав усе": в мережі розповіли зворушливу історію бійця ЗСУ, який пожертвував будинком (фото).

Сьогодні для хлопця головне — спорт. Адже постійні тренування та фізичні навантаження дають йому життєві сили.

"Спорт в моєму житті зараз відіграє дуже велику роль. Він почав відігравати дуже величезну роль одразу після поранення, коли я зрозумів: тільки коли я постійно тренуюся в залі, в мене є сили для життя. Тобто це постійна фізична праця, ти просто відчуваєш своє тіло нормально… Спорт дисциплінує, показує тобі напрямок руху вперед. І для мене саме спорт як реабілітація – саме той рух вперед", — говорить Юрій.

Юрій Дмитренко – незламний учасник збірної України на Invictus Games

Знайомтеся, це – Юрій Дмитренко. І вже 20 жовтня він представлятиме Україну на міжнародних змаганнях Invictus Games. Юрій отримав поранення 17 березня 2016 року – підірвався на протипіхотній міні, коли виводив з-під обстрілу розвідгрупу. Як наслідок, йому ампутували ногу нижче коліна. Але він не зламався. Ветеран війни на Донбасі почав займатись спортом ледь не одразу після поранення. «Ще не поставили протез, а я почав їздити в зал, тренуватись», – розповідає Юрій. До речі, до ситуації, в якій опинився хлопець, він поставився з гумором. У своєму Instagram Юрій публікував пости з хештегом #моянованога, де фотографував свій протез на фоні різних місць. Минулого року захоплення спортом привело Юрія на відбір до першої збірної України Ігор Нескорених, а постійні тренування допомогли йому потрапити до резервного складу збірної. А цього року ветеран змагатиметься одразу у кількох видах спорту, один з яких – стрибки в довжину на протезі. У цьому виді спорту Юрій буде першим українцем! Війна на сході України триває та продовжує забирати здоров’я наших захисників. Але ми всі разом можемо зробити так, аби вони повернулись додому неушкодженими: https://goo.gl/iCtk4d Відео: Invictus Games: Team Ukraine Фонд «Повернись живим»

Опубліковано Повернись живим Понеділок, 8 жовтня 2018 р.

Відео: facebook.com/backandalive

В 2017 році Юрій брав участь у відборі до першої збірної України Ігор Нескорених, а постійні тренування допомогли йому потрапити до резервного складу збірної. Вже цього року ветеран змагатиметься одразу у кількох видах спорту, один з яких — стрибки в довжину на протезі. У цьому виді спорту Юрій буде першим українцем!

"Для мене Ігри Нескорених — крута можливість познайомитись з міжнародною спільнотою ветеранів. Головне — та атмосфера, яка панує на цих змаганнях. Тому що це не просто змагання, не просто результати — це також підтримка товаришів з твоєї команди, і також це підтримка інших країн, інших націй. Підтримує моя родина, мої батьки, також підтримує дуже багато друзів", — пояснює Юрій.

Нагадаємо, раніше в мережі розповіли про єдину жінку в українській збірній на Invictus Games. Майя Москович не здалася навіть з наслідками контузії та хворобою хребта.

Також зверніть увагу: "І нехай весь світ зачекає": в мережі показали щасливі моменти з життя бійців у ООС (відео).

Як депутати "валяють дурня" в Раді (відео: РБК-Україна)