ua en ru

Відома дизайнерка допомагатиме українським дітям із малозабезпечених родин ремонтами їх квартир

Відома дизайнерка допомагатиме українським дітям із малозабезпечених родин ремонтами їх квартир Власниця дизайн-бюро Вікторія Файнблат запускає новий благодійний проект (колаж Styler)
Автор: Styler

Українська дизайнерка та архітекторка Вікторія Файнблат запускає новий благодійний проект "Право на комфорт", мета якого покращити житлові умови для дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених і неповних родин, дітей з обмеженими можливостями та дітей загиблих учасників військових дій на Донбасі.

Про це Файнблат повідомила в коментарі Styler/РБК-Україна.

"Це відродження не тільки помешкання, а і долі дітей. Адже із руїн, у котрих вони живуть, з’явиться симпатична кімната і простір із шансом на інше майбутнє, в котрому можливе щасливе життя. У кожному випуску ми об’єднуємо історії сімей, котрим ремонт життєво необхідний - із візуалізацією етапів ремонтних робіт. Крім того, команда проєкту прагне реалізувати індивідуальні потреби кожної родини, які не пов’язані з ремонтом їхнього житла", - коментує авторка проекту та власниця дизайн-бюро Вікторія Файнблат.

Дизайнерка також заснувала однойменний благодійний фонд, і запрошує до участі у проєкті волонтерів та меценатів, які хочуть полегшити життя українським дітям.

Відома дизайнерка допомагатиме українським дітям із малозабезпечених родин ремонтами їх квартир

Вікторія Файнблат з героями першого випуску (фото з особистого архіву)

Для участі у благодійній ініціативі діє ретельний кастинг: у першу чергу, фонд надає допомогу дітям, які лишились без батьків, знаходяться під опікою літніх родичів, дітям із інвалідністю, які мешкають у жахливих умовах.

Для участі потрібно заповнити заявку на сайті фонду "Право на комфорт".

Проект стартує на початку квітня та буде транслюватись на платформі YouTube.