ru ua

Люди, зупиніться! Данилко зробив несподівану заяву

Люди, зупиніться! Данилко зробив несподівану заяву Колаж РБК-Україна

Артист розповів, що відбувається з учасниками Нацвідбору

Український артист, один із суддів Національного відбору на Євробачення 2019 висловився на тему того, як українські глядачі реагують на учасників і виливають на них тонни критики. Про це пише видання "Факти".

Андрій Данилко зазначив, що в цьому році дуже великий інтерес до Нацовідбору, але при цьому явного лідера серед учасників немає. За його словами, всі шість учасників, які вийшли у фінал, можуть гідно представити Україну на Євробаченні в Ізраїлі.

"Я буду приймати рішення під час прямого ефіру. Хоча в підсумку вибирати нашого представника – глядачеві", - сказав Данилко.

Він висловив свою позицію з приводу нападок на його адресу та звинувачення в тому, що він просуває групу KAZKA.

"Знаєте, в нашій країні треба мати "панцир", щоб не реагувати на всілякі дурниці. Адже народ часто просто хоче "поляпать" язиком. Наприклад, пишуть, що я "тягну групу KAZKA", тому що ми артисти однієї продюсерської компанії. А чому тоді ніхто не згадує, як у минулому році я їх "задвигав", критикуючи і ставлячи низький бал?! Я завжди можу відповісти за свою оцінку. Є певний набір якостей, на який я орієнтуюся", - сказав артист.

Він вважає, що KAZKA не пробачили успіх, в тому числі і на західному музичному ринку і похвалив пісню, яку вони представили на Нацвідборі.

Крім того, артист заявив, що жорстка критика учасників Нацвідбору дуже негативно на них впливає.

"Знаєте, це таке самоствердження за рахунок образи відомих людей. І так в адресу будь-яких артистів. Наприклад, до фіналу потрапила команда Yuko, і відразу на них посипалася критика, мовляв, це незрозуміло що. І що ви думаєте? На наступний день після Нацвідбору солістка злягла з температурою сорок, а музикант в той же день зламав ногу. Я кажу: люди, зупиніться! Це я вже "битий-перебитий" і, якщо хочете, можу знову повторити свою фразу з торішнього Нацвідбору: "Іди в п...". Вона, до речі, стала вже мэмом", - резюмував Данилко.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що фаворити Нацвідбору вляпалися у скандал через Крим.

А також ми розповідали всі російські "зашквари" фіналістів Нацвідбору.