ru ua

Марина Ярославська передала гроші від свого першого івенту на благодійність

Марина Ярославська передала гроші від свого першого івенту на благодійність Марина Ярославська (фото

Марина Ярославська подарувала рідній школі комп'ютерний клас

Відео: YouTube / Episod 112

Сьогодні Марина Ярославська розкрила секрет, куди направить гроші, зароблені на першому організованому нею івенті - майстер-класі відомого візажиста Сердара Камбарова, що відбувся в Харкові 5 листопада цього року. Відвідати цю подію з'їхалися понад 200 учасників з різних регіонів України та інших країн: як професіоналів б'юті-індустрії, так і тих, хто цікавиться цією областю знань для себе.

На гроші від продажу квитків на захід в рідній школі Марини в м.Ізюм буде повністю відремонтований комп'ютерний клас, закуплені нові парти, школярі отримають сучасні комп'ютери і периферійне устаткування до них.

Разом з чоловіком, відомим бізнесменом і меценатом Олександром Ярославським, Марина приїхала сьогодні в Ізюм і передала директору школи Тетяні Яремко подарунковий сертифікат на "комп'ютерний клас під ключ".

"Мені завжди подобалося займатися благодійністю. Коли ми зробили перший проект і заробили на цьому гроші, захотілося їх комусь віддати. Мені дуже цікаве освітне питання, особливо що пов'язане з дітьми. Я сама займаюся освітою своїх дітей і вважаю, це найважливіше, що потрібно для нашого майбутнього. Тому перше, що прийшло мені в голову, - звичайно, допомогти своїй рідній школі. Я пам'ятаю, як в дитинстві нам не вистачало ні комп'ютерів, нічого - просто не було можливості. Хотілося дати цей шанс саме дітям. Можливо , кому-то це допоможе в житті ", - розповіла Марина Ярославська.

"Сьогодні ми з радістю зустріли нашу випускницю - Марину Ярославську, завдяки якій в учнів шостої школи міста Ізюм, з'явиться можливість користуватися новим сучасним комп'ютерним класом. Ми дуже вдячні Марині за підтримку і виявлену ініціативу" - сказала Тетяна Яремко, директор Ізюмської школи №6.

"Сподіваюся, її ентузіазм не вичерпається, і Марина буде продовжувати. Коли людина зайнята чимось серйозним - треба завжди підтримувати цю ініціативу", - прокоментував проекти подружжя Олександр Ярославський.

Як повідомлялося раніше, Марина Ярославська планує систематично проводити різні заходи, щоб надати соціальному житті Харкова міжнародний вимір.

"Мені дуже хочеться робити щось яскраве і цікаве для свого улюбленого Харкова, щоб культурна, інтелектуальна і світське життя міста була більш цікавою. Цю ідею я виношую давно, ще з часів Євро-2012, коли мій чоловік будував аеропорт, стадіон та інші об'єкти, які по сьогоднішній день радують харків'ян. по-друге, я дуже ціную професіоналів і хочу, щоб у нас було побільше можливостей навчатися у найкращих ", - розповіла Марина Ярославська на своїй сторінці в Instagram. Серед своїх "зоряних гостей" на майбутніх заходах Марина Ярославська бачить, зокрема, дитячих психологів, педіатрів, науковців.