ua ru

Ніхто тобі не допоможе: на Злату Огневич напали біля будинку (відео)

Ніхто тобі не допоможе: на Злату Огневич напали біля будинку (відео) Фото: колаж РБК-Україна

Співачка зізналася, що ніяк не може себе захистити

На відому українську співачку Злату Огневич, яка раніше розповідала про важливу життєву мотивацію, було скоєно напад. Як повідомила артистка на своїй сторінці в Instagram, інцидент стався біля її будинку.

На щастя, зірка була не одна - її водій зміг захистити Злату від неадеквата.

На відео представниця України на конкурсі пісні "Євробачення 2013" розповіла, що чоловік став до неї чіплятися прямо біля під'їзду.

"Сьогодні сталось те, чого я так довго чекала. І не чекала. На мене напали біля мого ж будинку. Не знаю тепер, що з цим робити. Я знаю, що чоловік, який це зробив, зараз дивиться. І я дуже прошу залишити мене в спокої. Не переслідувати мене більше, тому що все це виллється в дуже нехорошу для тебе історію", - звернулася Злата.

Зазначається, що вони з водієм викликали поліцію, і ті затримали неадеквата. У той же час артистка боїться і не знає, що буде далі, адже нападник знає її адресу.

Як видно на кадрах, Злата просить чоловіка відстати від неї, але той не заспокоюється і обіцяє і далі переслідувати співачку.

"Ти так не роби зі мною. Я не відстану від тебе ніколи в житті. Ніхто тобі не допоможе", - говорить він.

Огневич зізналася, що ніяк не може захистити себе.

Як повідомлялося, Злата Огневич напередодні початку 2019-го розповіла шанувальникам про свої досягнення в цьому році.

Нагадаємо, раніше Злата Огневич розповіла, як залишатися молодою і красивою після 30 років. зокрема, знаменитість назвала декілька обов'язкових пунктів, яких необхідно дотримуватися бажаючим бути стрункими і красивими.