ua en ru

Перфоманс в Парижі: Собчак змінює супутників, як рукавички

Перфоманс в Парижі: Собчак змінює супутників, як рукавички Колаж РБК-Україна

Стало відомо, хто склав компанію телеведучій під час поїздки в Париж

Відому російську телеведучу Ксенію Собчак засікли нещодавно в Парижі, але не одну, а з режисером Костянтином Богомоловим. Про це пише видання "СтарХіт".

З'ясувалося, що Ксенія Собчак поїхала в Париж в компанії з режисером Костянтином Богомоловим. Про свою поїздку Собчак писала в соціальних мережах і навіть критикувала Францію і писала, що їй хочеться швидше додому.

Перфоманс в Парижі: Собчак змінює супутників, як рукавички

Фото: instagram.com/xenia_sobchak

"І після цього мені хтось скаже, що Москва не покращала?! У Парижі не підсвічується Нотр-Дам. Ви розумієте? Не ДК в Медведково, а Нотр-Дам стоїть у темряві. Обожнюю Францію. І ненавиджу все те, що з нею відбувається. Бомжі, бруд, щури в самому центрі міста. Не можна без сліз на це дивитися. Хочу додому", - написала співачка на своїй сторінці в Instagram.

Фотографії з Парижа були також і в Instagram Богомолова, однак Ксенії Собчак на них не було.

Проте одна з відвідувачок перфомансу "ДАУ" в Парижі повідомила, що бачила пару там разом і навіть зазначила, що виглядали вони як закохана пара.

"Яке було моє здивування, коли виявила, що прямо поруч зі мною сидить Собчак, а з нею — Богомолов. І з усього було зрозуміло, що вони — пара. Іскра між ними, очі горять в обох, нікого не помічають. До речі, з носом у Костянтина все було вже в порядку. Мабуть, Віторган не так вже й приклався. Сфотографувала б голубків, але на вході всіх просили здати мобільники", - розповіла відвідувачка анонімно.

Перфоманс в Парижі: Собчак змінює супутників, як рукавички

Фото: instagram.com/konbog75

Це не перший випадок, коли Богомолов і Собчак відвідують різні міста в один і той самий час, але на сторінках в соціальних мережах не афішують свій зв'язок. Раніше пару бачили разом у Відні. Вони відвідали виставку і за словами очевидців, обнімалися і цілувалися.

Варто зауважити, що Ксенія Собчак і Максим Віторган офіційно не розлучені і раніше ми повідомляли про те, що вони разом завітали на день народження друзів.

А також Ксенія Собчак дуже ухильно відповіла на питання про своє розлучення і розповіла, що Віторган назавжди для неї залишиться близькою людиною.