ru ua

Народжуватиме не сама: Меган Маркл порушить ще одну традицію

Народжуватиме не сама: Меган Маркл порушить ще одну традицію Меган Маркл (фото: instagram.com/meghan_markle)

Коло ліжка герцогині разом із звичайною акушеркою буде 37-річна мати трьох дітей

Меган Маркл, яка раніше відмовилася від улюблених б'юті-процедур заради повної екологічності вагітності, буде народжувати в квітні в компанії доули. Як пишуть британські ЗМІ, герцогиня Сассекська вже знайшла собі помічницю, яка надаватиме їй практичну, інформаційну та психологічну підтримку не тільки при вагітності, але і в пологах.

У Королівському палаці кажуть, що Меган хоче, щоб пологи пройшли спокійно і дитина з'явилася на світ "в позитивній обстановці".

"Вона в це вірить", - сказало джерело.

Більш того, за інформацією The Daily Mail, доула вже кілька разів відвідувала Меган в її будинку. Видання припускає, що фахівцем, яка буде психологічно і емоційно підтримувати 37-річну Маркл в пологовому будинку, є мати трьох дітей на ім'я Лоурен Мішкон. Саме вона, якщо чутки підтвердяться, опиниться коло ліжка герцогині разом із звичайної акушеркою.

Фото: Лоурен Мішкон (facebook.com/lauren.mishcon)

До речі, Лоурен вже почала давати поради принцу Гаррі з приводу того, як йому потрібно себе вести і що потрібно говорити своїй коханій після появи дитини на світ. А він, у свою чергу, "робить все можливе, щоб Меган відчувала себе комфортно і щасливо".

Сама 37-річна фахівець не підтверджує, що буде присутня при пологах Маркл, але і не спростовує чутки.

"Я не вправі говорити про те, ким є мої клієнти", - сказала Лоурен в одному з інтерв'ю і з посмішкою додала, що "навесні вона зайнята".

Додамо, що ніколи до цього члени Королівської родини не вдавалися до послуг доули. Таким чином, Меган Маркл, швидше за все, порушить ще одну традицію палацу.

Як повідомлялося раніше, нещодавно вагітна Меган Маркл вскочила у новий скандал.

Також ми писали про те, що принц Гаррі пішов наперекір Меган Маркл - залишив її саму вдома і вирішив відвідати один з пивних барів, куди нерідко ходив до знайомства зі своєю дружиною.

Дивіться також:

Відео: РБК-Україна