ru ua

У Smile-Expo заявили, що стали жертвою нечесних конкурентів

У Smile-Expo заявили, що стали жертвою нечесних конкурентів Фото: Анна Ластовка (прес-служба)
Автор: Styler

Директор з виставкової діяльності компанії Smile-Expo Анна Ластовка вважає, що представники конкурентної виставки "Індустрія розваг" замовили проти її фірми кампанію чорного піару. Йдеться про звинувачення нібито у зв'язках Smile-Expo з Росією, які не мають під собою підстав.

"Це чорний піар, побудований виключно на наклепі. Кампанія почалася після того, як зріс попит на нашу подію Ukrainian Gaming Week. Ми були єдиною тематичною подією в індустрії протягом більш ніж 7 років. Ми зібрали величезну кількість іноземних та українських учасників, велику кількість відвідувачів, масштабну конференцію. Наш успіх не дозволив спокійно спати недобросовісним конкурентам", - заявила вона.

За її словами, організатори конкуруючої виставки вирішили, що гідно буде вести таку негарну гру.

"У своїх статтях, замовляючи проти нас чорний піар, вони брехали, що я приїжджаю у Виставковий центр нібито на російських номерах, з російським мобільним телефоном. Тобто люди опустилися до відвертого наклепу. Дуже просто звинуватити людину у зв'язках з Росією, придумати російські мобільні номери і написати бредові історії, розмістивши їх за гроші. Думаю, що організаторам і виконавцям цієї чорної піар-кампанії доведеться відповісти в суді. Ми зараз готуємо відповідні позови", - пояснила Ластовка.

Нагадаємо, Smile-Expo - міжнародна виставкова компанія. В Україні працює з 2014 року, коли були викуплені права на проведення заходів в Україні і на компанію у росіян.

Власник компанії-громадянин України, всі співробітники також Українці. Перебуваючи в Києві, Smile-Expo влаштовує виставки по всьому світу, в тому числі в країнах Євросоюзу. Основний напрямок - інноваційні технології: штучний інтелект, адитивні технології (3D-друк), гральний бізнес, блокчейн, криптовалюти.