Бути на утриманні чоловіка - це жахливо: Пугачова розповіла про свої доходи

Бути на утриманні чоловіка - це жахливо: Пугачова розповіла про свої доходи
Фото: Алла Пугачова (instagram.com/alla_orfey)

Свою пенсію вона віддає в якості матеріальної допомоги нужденним шанувальникам

Про доходи Алли Пугачової ходить багато чуток. Більшість вважає, що вона досі заробляє шалені суми. Чи так це насправді, розповів інформаційний портал Starhit.

Дев'ять років тому Алла Пугачова пішла з великої сцени, вирішивши присвятити себе сім'ї. Трохи більше двох місяців залишилося до того моменту, як співачка дасть перший великий концерт і, як відомо, що на цей захід один із спонсорів виділить близько 40 мільйонів рублів. Однак виникає питання: чому Примадонна не може оплатити витрати на виступ сама?

Виявляється, Пугачова отримує пенсію у розмірі 17 тисяч рублів, але всі гроші віддає в якості матеріальної допомоги нужденним шанувальникам. На Аллу Борисівну зареєстровано 12 організацій, з яких зараз працюють лише ТОВ "АБП" (радіомовлення) і ЗАТ "Караэ-ЕКО". В інших 10 сферах бізнесу вона зазнала фіаско.

Ходять чутки про те, що Алла Пугачова непогано заробляє на корпоративах, але, як виявилося насправді, Примадонна співає виключно для своїх. За виступ бере від 250 тисяч до 350 тисяч євро.

Як би там не було, але витрачає співачка істотно. Наприклад, утримання замку в селі Грязь, де вона проводить більшу частину часу, обходиться у півмільйона рублів кожен місяць. На освіту двійнят Лізи і Гаррі йде також багато коштів. Діти займаються з кращими логопедами, ходять на плавання і до елітного дитячого садку. Проте останнім часом Пугачова все частіше скаржиться на брак грошей.

"Треба якось заробляти - все закінчується. Чоловік іноді відпускає на заробітки, тому що не звикла я до такого життя. Бути на утриманні чоловіка - це жахливо. І не моє абсолютно!" - розповіла виконавиця.

Нагадаємо, що Алла Пугачова серйозно хвора. Шанувальники вважають, що саме цукровий діабет став причиною сильної худорлявості виконавиці.

А також розповідали про те, що астролог розповів, скільки років може прожити Алла Пугачова. За словами експерта, дні Примадонни можуть істотно скоротити інфаркт або інсульт.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся