ua en ru

У 2 сезоні "Люка Кейджа" з'явиться ще більше лиходіїв з коміксів

У 2 сезоні "Люка Кейджа" з'явиться ще більше лиходіїв з коміксів Фото: MARVEL

Marvel додав ще кілька поганих хлопців в свій серіал

Зірка серіалу "Одного разу вночі" Мустафа Жакір і Габріель Денніс з "Роузвуда" приєднуються до серіалу про супергероїв, про це повідомляє "Entertainment Weekly".

Жакір зіграє антагоніста Джона Маківера (Bushmaster), лиходія з коміксів, названого "природним лідером, наповненим харизмою, чия місія зосереджена на Гарлемі і помсті".

Денніс попалася роль Тільди Джонсон (Nighthawk), гарлемського лікаря, яка намагається не вплутуватися в неприємності, але вони її все одно знаходять. Її розумові здібності не залишать її в біді — в коміксах вона має геніальний IQ, який вона використовує для кримінальних цілей.

"Я не можу дочекатися, коли глядачі зможуть побачити чарівні можливості, які ми продумали як для Мустафи, так і для Габріель", — йдеться в заяві шоураннера Чо Ходар Кокера. "З того моменту, як ви побачите кожного з них на екрані, я відчуваю, що вони стануть потужними доповненнями до миру" Люка Кейджа "".

"Неймовірна присутність і сила Мустафи запалили нас з нашої першої зустрічі, і Габріель надає шарму і знань цій складній ролі", — сказав виконавчий продюсер Marvel TV Джеф Леб. "Обидва стануть прекрасним доповненням до нашого вже чудовому акторського складу".

Прем'єра 2 сезону "Люка Кейджа" запланована на 18 серпня.