ua en ru

58-річна зірка "Гри престолів" одружився вп'яте

58-річна зірка "Гри престолів" одружився вп'яте Фото: PA

Актор пов'язав своє життя з 32-річною Ешлі Мур

Зірка "Гри престолів" і фільму "Володар кілець" 58-річний Шон Бін одружився вп'яте. Його обраницею стала 32-річна няня Ешлі Мур. Церемонія одруження пройшла в графстві Дорсет в Англії в присутності 40-ка найближчих друзів і родичів. На торжестві дівчина була одягнена в білу мереживну сукню.

Після церемонії Шон замінив звичне шампанське на пляшечку пива. А Мур вже встигла змінити своє прізвище в Twitter: тепер вона Ешлі Бін. Також дівчина змінила свою біографію в соціальній мережі: "Дуже горда сестра, тітка і дружина, більше всього на світі люблю свою сім'ю".

Бін раніше був одружений на перукарі Дебрі Джеймс в 1981 році, актрисі Мелані Хілл в 1990 році, на своїй колезі по фільму "Пригоди королівського стрілка Шарпа" Ебігейл Краттенден в 1997 році і Джорджині Саткліфф в 2008 році.

У актора дві дочки від його шлюбу з Хілл, а ще одна дочка від Краттенден. Медовий місяць пара вирішила трохи відкласти, так як Бін зайнятий зйомками в серіалі "Зломлений". "Я не збирався знову одружитися, але також я не збирався зустріти таку чудову дівчину як Ешлі", — сказав він нещодавно в інтерв'ю "Daily Mail". "Я не можу дочекатися, щоб провести залишок нашого життя разом".