ru ua

Актор з серіалу "Справжня кров" боровся з залежністю до самої смерті

Актор з серіалу "Справжня кров" боровся з залежністю до самої смерті Фото: Getty Images

Сім'я покійного Нелсана Елліса каже, що актор намагався відмовитися від алкоголю аж до своєї смерті в суботу

Нелсан Елліс, виконавець однієї з головних ролей в серіалі про вампірів "Справжня кров" раптово помер у віці 39 років. "The Hollywood Reporter" повідомив, що причиною смерті стали ускладнення, викликані серцевою недостатністю. Сім'я актора заявила, що їм було запропоновано поділитися подробицями про смерть 39-річного чоловіка з метою допомогти іншим людям, які борються з наркоманією.

"Нелсан страждав від зловживання наркотиками і алкоголем протягом багатьох років. Після багатьох спроб реабілітації Нелсан спробував самостійно відмовитися від алкоголю", — йдеться в заяві "The Hollywood Reporter". "За словами його батька, під час відмови від алкоголю у нього було зараження крові, його нирки відмовили, його печінка була опухлою, його артеріальний тиск різко впав, і його дороге серце вийшло з-під контролю".

Елліс, який грав медіума в серіалі HBO, провів чотири дні в лікарні, що призвело до його смерті в суботу, яка, як спочатку йшлося, була від серцевої недостатності. "Нелсан соромився своєї залежності, і тому він не хотів говорити про це протягом свого життя ", — йдеться в заяві. "Його сім'я, однак, вважає, що після смерті він хотів би, щоб його життя слугувало застережливою розповіддю в спробі допомогти іншим".