ru ua

Анна Кошмал опиниться у любовному трикутнику

Анна Кошмал опиниться у любовному трикутнику Анна Кошмал (Фото: 1plus1.ua)

Почалися зйомки серіалу "Село на мільйон"

Нещодавно почалися зйомки 2 сезону комедійного серіалу, який полюбили українці, «Село на мільйон». Знімальна група готує для нас продовження пригод кузенів Каті, Колі і Тимура, які виконують умову заповіту дідуся, претендуючи на спадок в мільйон євро.

Анна Кошмал, героїня якої продовжить своє життя в селі і опиниться у любовному трикутнику, в своєму коментарі "1plus1" поділилася своїми враженнями: "У новому сезоні події розгортатимуться дуже непередбачувано, а головним питанням стане, чи посварить мільйон сім'ю. Вся команда чекала на продовження серіалу, адже нам подобається проводити час разом. Всі скучили одне за одним, і, звісно, за персонажами, яких встигли покохати ще під час зйомок першої частини".

Бата Недич, режисер картини, розповів, чим проект став для нього: "Я отримую величезне задоволення від роботи над цим проектом, особливо люблю його за гумор. Судячи з високих рейтингів першого сезону, глядачам він теж припав до смаку, що робить мене щасливим. Тому я був дуже радий приступити до зйомок продовження".

Нагадаємо, що "Село на мільйон" став найбільш рейтинговим серіалом осені на українському телебаченні.