ru ua

"Чорне дзеркало" стане серією книг

"Чорне дзеркало" стане серією книг "Чорне дзеркало" (Фото: NETFLIX)

Відомий серіал знайшов новий спосіб змусити вас боятися майбутнього ще більше

Американське видавництво "Penguin Random House" випустить тритомну серію, натхненну "Чорним дзеркалом" і відредаговану англійським письменником, телеведучим і одним із творців серіалу Чарлі Брукером. Кожен том складатиметься з оповідань середньої довжини,які будуть написані поки що не анонсованими письменниками.

"Все нові історії про" Чорне дзеркало "від цікавих авторів — це радісна перспектива", - сказав Букер в своїй заяві. "І вони з'являться в високотехнологічному новому форматі, який відомий як " книга". Очевидно, вам просто потрібно буде поглянути на якийсь" чорнильний код ", надрукований на папері, і зображення та звуки чарівним чином з'являться у вас в голові створюючи історію. Звучить надумано, але ми подивимося ".

Очікується, що перший том книг "Чорного дзеркала" з'явиться на полицях в лютому 2018 року. Другий буде опублікований восени наступного року, а фінальний з'явиться до кінця 2019 року.

"Чорне дзеркало" - британський телесеріал-антологія, створений за сценарієм Чарлі Брукера. У ньому глядачам показують сучасне суспільство і технології через призму сатири і жорстокості. Четвертий сезон серіалу вийде в кінці цього року.