Дарт Вейдер міг зіграти ключову роль в "Вартових Галактики"

Дарт Вейдер міг зіграти ключову роль в "Вартових Галактики"
Фото: Marvel Studios

Зоряний лорд майже став великим фанатом "Зоряних війн"

"Зоряні війни" і "Вартові Галактики" не перебувають в одному просторі, але Дарт Вейдер майже зіграв ключову роль в цій пригоді від Marvel. Розмовляючи з "Mashable" президент "Marvel Studios" Кевін Фейдж пояснив, що спочатку планував включити в сюжет якусь іграшку "Зоряних війн".

"Ми з самого початку хотіли показати зв'язок головного героя з його минулим на Землі. Я, дійсно думав, що було б чудово вставити у фільм епізод, в якому інопланетянин на космічному кораблі струснув сумку Пітера Квілла, а звідти випала статуетка Дарта Вейдера," — розповів він.

Але якщо ви бачили "Вартових Галактики", ви знаєте, що улюблений сувенір Пітера з Землі — це не іграшка "Зоряних війн", а його дорогоцінний плеєр Walkman. За словами Фейдж, все це завдяки режисерові Джеймсу Ганну: "Якщо коротко, то Джеймс Ганн сказав: "У мене є ідея трохи краще. Що, якщо у [Пітера Квилл] просто буде плеєр Walkman на якому він буде слухати музику?". Я відповів: "О, це в мільйон разів краще ". Тому що вся ця ідея з "Зоряними війнами "була просто одиничним відсиланням, а музика помітно змінила весь фільм".

З одного боку, було б цікаво побачити Зоряного лорда, що грає з іграшкою Дарта Вейдера і подумати, що супергерої Marvel такі ж, як звичайні люди.Але,швидше за все, Ганн і Фейдж зробили правильний вибір: серіал вже неможливо уявити без музики "Awesome Mix Vol ".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся