ua ru

Дрейк може з'явитися в другому сезоні "Розповіді служниці"

Дрейк може з'явитися в другому сезоні "Розповіді служниці" Фото: Tribeca Film Festival

Письменниця поділилася своїми думками про продовження серіалу

До фіналу 1 сезону "Розповіді служниці" залишилося всього чотири епізоди, а фанати вже намагаються дізнатися таємниці наступного сезону. Схоже, в серіалі можуть з'явитися ще кілька добре знайомих облич, якщо відома письменниця Маргарет Етвуд наполягатиме на своєму.

Автор книги, на якій заснований серіал, розповіла "Boston Review", що є один з її співвітчизників (вона народилася в Канаді), якого вона хотіла б побачити в акторському складі "Розповіді служниці", і це Дрейк. Етвуд каже, що вона ніколи не зустрічалася з Дрейком особисто, але хотіла б показати більше канадців в цьому телевізійному шоу.

"Ви повинні розуміти, скільки мені років. Я навряд чи ходжу на ті ж вечірки. Або на багато вечірок, якщо бути відвертою". Письменниця подражнила фанатів тим, що вона докладе всіх зусиль, щоб залучити репера в цей проект. Вона також думає, що коротка поїздка зробить це більш привабливим для нього. "Хіба це не було б забавою для нього мати епізод у другому сезоні? Я підкину цю ідею в вухо шоураннера і подивлюся, що він може з цим зробити, тому що, звичайно, шоу знімається в Торонто. Може, Дрейк міг би допомогти витягнути когось ".

Ми схрещуємо пальці за цю ідею. Хоча, ми не знаємо, кого може зіграти репер ... може бути, іншого командира?