ru ua

Емілія Кларк розповіла про особисте життя Дейенеріс

Емілія Кларк розповіла про особисте життя Дейенеріс Эмилія Кларк и Кіт Харінгтон на фото для журналу "Rolling Stone"

Актриса поділилася головними намірами матері драконів в 7 сезоні

7 сезон "Гри престолів" вже зовсім поруч, і фанати очікують побачити персонажів, яких раніше розділяла велика відстань, разом в одному місці. Очевидно, що Дейенеріс Таргаріен, яка покинула Ескос в фіналі 6 сезону, нарешті опиниться в Вестеросі, ближче до Залізного трону. Всі минулі сезони войовнича мати драконів була ізольована від інших героїв серіалу.

У своєму нещодавньому інтерв'ю журналу "Style" Емілія Кларк торкнулася теми своєї ролі в нових епізодах, зйомок і майбутніх романтичних відносин Дейенеріс. Для Кларк було в новинку нарешті грати з акторами, яких вона знала з першого сезону: "Було багато сміху ... було багато "я не можу сприймати вас серйозно"".

Актриса також дала уявлення про те, що її персонаж думає про романтику і пояснила, що увага королеви зосереджена на інших речах: "Я думаю, що вона відкинула свою власну потребу в чоловікові". Багато фанатів чекають зближення Джона Сноу і Дейенеріс і сподіваються на розвиток їх відносин, але героїня настільки зайнята думками про лідерство і правління Залізним троном, що зовсім не має наміру ділити цю владу з кимось ще.

У той же час Кларк подобається ідея одруження матері драконів, але тільки не в звичному для нас вигляді: вона захоплюється "шлюбом між її жіночої чутливістю і щирим бажанням допомогти тим, хто сам не може дати собі раду". Вона відчайдушно захищає людей, у яких немає прав. І хоча жінка слухає багато порад від різних людей, але чинить завжди по-своєму. І незважаючи на коментарі акторки, ми як і раніше сподіваємося на союз льоду і полум'я: Джона і Дейенеріс.

Також Кларк зізналася, що її справжнє волосся істотно відрізняються від розкішного білого волосся Дейенеріс: "Якби ви бачили перуку, ви могли б буквально звихнулися. На планеті Земля немає людини, у якої стільки волосся. У неї більше волосся на голові, ніж у Чубаки".

Нагадаємо, що в мережі з'явилося відео з усіма смертями з "Гри престолів".