ua en ru

Фанати "Гри престолів" купують хаскі, а потім кидають їх

Фанати "Гри престолів" купують хаскі, а потім кидають їх "Гра престолів" (Фото: HBO)

Шанувальники плутають хаскі з вовками

Президент Каліфорнійської рятувальної служби їздових собак Північної Каліфорнії Анжеліка Міллер розповіла порталу "SFist" про те, що шанувальники "Гри престолів" заводять собак, а потім відмовляються від них через складнощі догляду. Серіал популяризував породи, які схожі на вовка. Міллер стверджує, що число привезених до притулку собак збільшилося в два рази.

Експерт зазначила: "Ці люди, вони дивляться шоу і думають, наскільки круті ці собаки. Люди навіть не знають різницю між хаскі і вовком, тому що на ярмарках вони завжди запитують нас, чи ці собаки – вовки, а це справжні хаскі. Вони просто слідують за тенденціями, які вважають класними".

Не тільки "Гра престолів" спровокував покупку таких порід. Сплеск попиту викликали також "Сутінки", "Снігові пси" і "Білий полон". Сибірські хаскі і аляскинські маламути –це породи, які люди найчастіше приносять додому тільки для того, щоб зрозуміти, що цим псам потрібно багато вправ, їжі, догляду і, звичайно ж, кохання. Міллер каже, що багатьом з тварин потрібно стільки ж турботи, як дитині, тому покупка собаки не може бути легковажним рішенням.