Флеш: Уоллі Уест швидше за все не стане новим Флешем в 4 сезоні

Флеш: Уоллі Уест швидше за все не стане новим Флешем в 4 сезоні
Фото: The CW

Нова заява виконавця ролі Уоллі спантеличила фанатів ще більше

Фінал 3-го сезону серіалу "Флеш" змусив фанатів думати, чи зможе Уоллі Уест взяти мантію Флеша в наступному сезоні. Під час фіналу 3-го сезону Баррі (Грант Густін) переміг Савітар і пішов до складу Спід Форс, тим самим довіривши Уоллі стати лідером команди Флеша.

Любителі коміксів гостро усвідомлюють той факт, що Уоллі Уест (спочатку носив ім'я Кід Флеш) став головним Флешем після того, як Баррі Аллен пожертвував собою, щоб врятувати Мультивсесвіт під час знакового для коміксів DC «Кризи на Нескінченних Землях». Уоллі оберігав громадян в якості Флеша протягом декількох років. Він навіть приєднався до Ліги справедливості. Але ця динаміка змінилася, коли Баррі повернувся в середині 2000-х років. Цілком можливо, що творці серіалу захочуть зробити щось подібне.

З огляду на, що під час виробництва серіалу і коміксів, все знаходиться в суворій секретності, ми навряд чи ми отримаємо офіційну інформацію щодо сюжету наступного сезону.

Проте, Кейнан Лонсдейл, який грає Уоллі Уеста, недавно зізнався "Newsweek", що стати флеш не входить в його плани: "Це не те, що є на моєму радарі. Я відчуваю, що варто розповісти ще багато історій, а Уоллі повинен сильно зрости. Я хотів би бачити, що подорож триває. Це те, що я вважаю важливим. Нам потрібно побачити, як ці персонажі реалістично добираються туди, куди вони направляються".

Прем'єра 4 сезони серіалу "Флеш" відбудеться 7 жовтня 2017 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся