ua ru

"Футурама" повернеться в "іншому вигляді"

"Футурама" повернеться в "іншому вигляді" Фото: Fox

Співтворець "Футурами" пообіцяв, що ми побачимо більше Бендера, Зойдберга і Фрая, хоча і "в іншому вигляді"

Американський науково-фантастичний сатиричний мультсеріал, який був створений творцями "Сімпсонів" Меттом Грейнінгом і Девідом Коеном, вперше вийшов в ефір в 1999 році. Вийшло чотири сезони, чотири фільми і ще два сезони, які з'явилися вже в 2013 році.

З тих пір фанати з нетерпінням чекали продовження, і, схоже, що вони чогось дочекаються, судячи з обговорень в Reddit. У цій темі Девід Грейнінг написав: "На даний момент немає нових телевізійних епізодів або фільмів ... ОДНАК, тут і зараз я обіцяю інший вид захоплюючих новин "Футурами" цього літа, не жартую".

"Тримайте ваші очікування скромними, і ви будете задоволені, можливо. Мені не дозволяють говорити більше, інакше я буду трохи спантеличений". Що ж можуть готувати для фанатів творці? Ймовірно, що ми можемо очікувати адаптацію мультсеріалу в відеогру: недавно це сталося з "Ріком і Морті", а також "Південним Парком".

Це досить цікаві новини, однак, з огляду на те, що Девід акцентує увагу на "скромних" очікуваннях, це може бути чимось простішим: наприклад, відродженням серії коміксів.