ua ru

Гра "Assassin's Creed" стане телесеріалом

Гра "Assassin's Creed" стане телесеріалом Фото: скріншот youtube

Глядачі зможуть насолодитися фантастичною історією про боротьбу тамплієрів і ассасинів

"Assassin's Creed" отримає телевізійну адаптацію. Творець серіалу "Castlevania" Аді Шанкар розповів на своїй сторінці Facebook, що він розробляє аніме-серію "Assassin's Creed".

"Я радий повідомити вам, що я обрав свій наступний проект! Я зробив перше видання "Assassin's Creed" тоді, коли переїхав до Лос-Анджелеса, щоб переслідувати мою мрію. В той момент я не знав абсолютно нікого в цій галузі і ніколи не міг собі уявити, що одного разу "Ubisoft" попросить мене взяти світ "Assassin's Creed" і створити оригінальну історію, яка стане серією аніме. Якщо хтось скаже вам не слідувати своїй пристрасті, вони помиляються ".

Сюжет популярної серії відеоігор присвячений багатовіковій битві між ассасинами, які вважають, що свобода волі є ключем до досягнення миру, і тамплієрами, які вважають, що контроль — єдиний спосіб домогтися цього. Перша гра була випущена в 2007 році і з тих пір вона надихнула авторів на створення декількох коміксів, романів і навіть фільму за участю Майкл Фассбендера і Маріон Котійяр.