"Гра престолів" не дасть критикам побачити епізоди 7 сезону заздалегідь

"Гра престолів" не дасть критикам побачити епізоди 7 сезону заздалегідь
"Гра престолів" (Фото: HBO)

HBO не відправить критикам епізоди 7 сезону перед офіційною прем'єрою

В оголошенні, яке абсолютно не стало несподіваним, "Entertainment Weekly" оголосило, що HBO не буде розсилати попередні епізоди 7-го сезону "Гри престолів" критикам для перегляду.

Раніше Інтернет постійно використовували для відправки попередніх епізодів, але це змінилося після 5-го сезону, коли HBO надав критикам перші чотири епізоди, і вони якимось чином з'явилися в Інтернеті у вільному доступі. Щоб цьому запобігти, творці серіалу не відправляли нічого перед 6 сезоном, а тепер прийняли таке ж рішення для 7 сезону.

Як зазначає "EW", досить рідко трапляється, що епізоди серіалів і драми не потрапляють критикам. Зовсім недавно HBO відправив шість з семи епізодів останнього сезону "Залишених" перед його прем'єрою. Але якщо якомусь шоу і зможе зійти це з рук, то тільки "Грі престолів". Що будуть робити критики? Давати негативну оцінку найпопулярнішому шоу на планеті тільки тому, що вони не зможуть побачити його раніше за всіх інших?

Іноді кіностудії не дозволяють критикам бачити фільми завчасно, тому що знають, що фільми жахливі, і боятися негативних відгуків перед прем'єрою. Сумнівно, що саме це стало причиною, яка підштовхнула "Гру престолів" на таке рішення. У будь-якому випадку, 6-й сезон був досить успішним, і у HBO є вагомі підстави побоюватися потенційних витоків. 16 липня глядачі спільно з критиками зможуть оцінити серіал. Нагадаємо, що Ед Ширан не вважає сцени з Арією Старк "захоплюючими".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся