Гра престолів: "Дорогоцінний подарунок" Еурона Грейджоя для Серсеї може створити неприємності для Дейенеріс

STYLERСеріали        17.07.2017 - 21:22
"Гра престолів"  (Фото: HBO)
"Гра престолів" (Фото: HBO)

У представника будинку Грейджоя може бути річ, яка допоможе королеві

В 1 епізоді 7 сезону "Гри престолів" Серсея Ланністер байдуже поставилася до пропозиції шлюбу і військового альянсу від Еурона Грейджоя. Але знаменитий пірат не збирається здаватися і обіцяє повернутися з "дорогоцінним подарунком" для королеви, який повинен змінити її рішення.

В описі 3 епізоду пишеться, що "Серсея повертає подарунок". Ймовірно, ми побачимо, що Еурон піднесе свій подарунок у другому епізоді "Буренароджена". Але що це може бути? Фанати підозрюють, що це Приборкувач Драконів, назва якого звучала на зйомках 7 сезону.

Фото: Yoann Boissonnet

Цей предмет відомий як ріг дракона.Він обв'язаний валірійской сталлю і покритий валірійскимі ієрогліфами. На ньому є такий напис: "Жоден смертний, що протрубить в мене, живий не буде". Другий напис на сталевому обручі каже: "Кров за вогонь, вогонь за кров". За словами Еурона, він знайшов ріг на задимлених руїнах Валірії.

Звук рогу подібний "крику тисячі душ", і слухачам здається, "як ніби їх кістки палають, а плоть спалюють зсередини". Але важливіше те, що власник рогу зможе володіти і драконами. Це було б дуже привабливою пропозицією для Серсеї, тому що така річ істотно полегшить боротьбу проти Дейенеріс.

On Top