ua en ru

Гра престолів: Спойлери 7 сезону від Емілії Кларк

Гра престолів: Спойлери 7 сезону від Емілії Кларк "Гра престолів" (Фото: HBO)

Перестаньте читати, якщо не хочете дізнатися спойлери від актриси, яка грає Дейенеріс Таргаріен

Емілія Кларк дала велике інтерв'ю журналу "Rolling Stone". Саме там вона проговорилася, що її персонаж не буде убитий в майбутньому сьомому сезоні серіалу.

Персонаж, який радує нас вже досить довго, точно виживе до 8, останнього сезону, але, ймовірно, що після цього нам доведеться з нею попрощатися. 30-річна актриса розповіла: "Я маю на увазі, що я не сумніваюся, що будуть приквели і сиквели, і хто знає, що ще. Але я роблю ще один сезон, і на цьому все".

Актриса також натякнула, чого фанати можуть очікувати в наступному сезоні: "Попередження про спойлер: я зазвичай не витрачаю багато часу в Белфасті, але в минулому сезоні я провела там трохи більше часу". Так Кларк натякнула, що Дейенеріс виявиться в Вестеросі і буде боротися за Залізний трон.

"Це дійсно цікавий сезон з точки зору деяких вільних кінців, які були пов'язані, деяких дійсно захоплюючих сюжетних точок, деяких речей, після яких ви скажете: "Боже мій, я забув про це!". Чутки будуть підтверджені або спростовані", —
додала вона.

Кларк грає Матір Драконів з 2011 року, так що серіал зайняв великий період її особистісного становлення. Вона передбачає, що кінець серіалу зробить "струс моєї особистості". Нагадаємо, що Емілія Кларк також розповіла про фемінізм і жіноче лідерство.