ru ua

"Гра престолів" запустить нове ток-шоу в Twitter

"Гра престолів" запустить нове ток-шоу в Twitter Джон Сноу (HBO)

Пост-шоу знаменитого серіалу переміститься з каналу «HBO» в Twitter

"Після престолів", яке раніше транслювався на цифрових платформах "HBO", було перейменовано в "Розмову з престолами" і тепер транслюватиметься в прямому ефірі на Twitter і Periscope після кожного епізоду майбутнього сьомого сезону.

За словами порталу "The Hollywood Reporter", Енді Грінвальд і Кріс Райан будуть виступати в ролі господарів шоу. У ньому будуть розповідати про події кожного епізоду, пояснюючи їх в контексті величезної міфології світу "Гри престолів". Ділячись думками про "Розмові з престолами", легендарний спортивний журналіст Білл Сіммонс, який займається просуванням шоу, сказав: "Ми любимо "Гру престолів" нам подобається, як Twitter зараз думає про контент, тому ми просто підстрибнули від можливості випустити наше шоу в інтерактивному мультимедійному вигляді — це щось, що реагує негайно після події, майже як шоу після спортивної гри». Він також уточнив, що "ніхто не може зробити це краще заTwitter".

Переміщення в Twitter і Periscope є природним розвитком шоу, оскільки "Гра престолів" стала найбільш обговорюваним серіалом в Twitter в минулому році. Також він став одним з 10 найкращих хештегів минулого року.

Вихід сьомого сезону серіалу зовсім близьким, а недавня серія нових кадрів майбутнього сезону дражнить фанатів ще більше.