ru ua

Київ вдень та вночі 3 сезон: 35 серія дивитися онлайн

Київ вдень та вночі 3 сезон: 35 серія дивитися онлайн Шоу "Київ вдень та вночі"/ Кадр з відео kyivdennoch.novy.tv

У четвер, 1 червня, на Новому каналі вийшла 35 серія унікального серіаліті "Київ вдень та вночі", яку можна буде дивитися онлайн на Styler.

Київ вдень та вночі 3 сезон, 35 серія стане важкою для багатьох героїв: одні повинні будуть попрощатися з минулим, інші вляпаються в серйозні проблеми.

Київ вдень та вночі 3 сезон: 35 серія

Не послухавши заборони матері, Тася вирішує зробити по-своєму і все-таки вийти заміж за Джаву. На торжество будуть запрошені всі близькі люди, а молодята знайдуть спосіб зв'язати себе узами шлюбу навіть не досягнувши повноліття. Чи не поквапилися вони, чи встигли пізнати одне одного?

Артур зайде ще далі у своїй грі з адреналіном: він відмовився від руської рулетки, але погодиться на не менш небезпечну пропозицію. Хто знає, до чого він дійде.

Карина зніме свої рожеві окуляри і зрозуміє, що контракт з продюсером виявився не таким прекрасним: за умовами вона повинна спати зі своїми клієнтами. Документ підписаний, виявиться, що дівчина потрапила в пастку. Чи погодиться вона з новими умовами, або знайде вихід з цієї складної ситуації? Оксана хоч і розібралася з усіма своїми кавалерами, але поки що не може зітхнути з полегшенням: у лікаря будуть погані новини про здоров'я близнюків.

Відео: 35 серія 3 сезону шоу "Київ вдень та вночі" (kyivdennoch.novy.tv)

Хто допоможе Карині гідно вирішити її проблему, та якою буде сімейне життя Тасі та Джави, - дивіться 35 випуск 3 сезону шоу "Київ вдень та вночі" в ефірі Нового каналу та онлайн у нас на Styler.