ru ua

Київ днем та вночі 3 сезон: 36 серія дивитися онлайн

Київ днем та вночі 3 сезон: 36 серія дивитися онлайн Шоу "Київ вдень та вночі" / Кадр з відео kyivdennoch.novy.tv

У п'ятницю, 2 червня, на Новому каналі вийшла 36 серія одного з найулюбленіших серіалів українців "Київ вдень та вночі", яку можна буде дивитися онлайн на Styler.

"Київ вдень та вночі" 3 сезон, 36 серія остаточно розставить все по своїх місцях. У фінальній серії цього сезону глядачі отримають відповіді на всі питання, які їх цікавили протягом шоу.

Київ вдень та вночі 3 сезон: 36 серія

Остання серія цього сезону змусить нас плакати і радіти разом з улюбленими героями. Артур не зможе заспокоїтися після того, як жінка завадила його самогубству на залізниці. Він не бачить іншого виходу, крім смерті, і думає, що його життя нічого не варте. Хлопець згадає пропозицію своєї подруги про руську рулетку і погодиться на цей крок. Чим закінчиться його гра зі смертю, чи станеться диво?

Альбіна зможе побачити Гену ще раз: вона приїде на вокзал і у них відбудеться фінальна розмова, яка зробить їх відносини ще більш неоднозначними ...

Оксана дізнається жахливу новину про здоров'я своїх майбутніх дітей. Сьогодні ми побачимо, як малюки з'являться на світ. Пологи будуть складними, а здоров'я мами та дітей опиниться під загрозою.

Відео: 36 серія 3 сезону шоу "Київ вдень та вночі" (kyivdennoch.novy.tv)

Чим же закінчиться ця епопея, та чи залишаться всі щасливими, - дивіться 36 випуск 3 сезону шоу "Київ днем та вночі" в ефірі Нового каналу та онлайн у нас на Styler.