ru ua

Кіт Герінгтон: "Ігритт - єдина жінка для Джона... Нікого більше не буде"

Кіт Герінгтон: "Ігритт - єдина жінка для Джона... Нікого більше не буде" "Гра престолів" (Фото: HBO)

Актор "Гри престолів" розповів про романтичні перспективи свого персонажа

Фанати з нетерпінням очікують, що Джон Сноу, роль якого грає Кіт Герінгтон, зав'яже стосунки з Дейенеріс, коли вони нарешті побачать один одного. В інтерв'ю "Us Weekly" актор розповів про проблеми свого персонажа з роллю лідера, а також про його шанси знову знайти любов.

"Він повинен боротися з великою кількістю людей в своїх власних рядах. Не очікуйте побачити стрибаючого, веселого Джона", — сказав Герінгтон. У наступному сезоні актор буде досягати того, чого хоче насправді: "Знайти своїх братів і сестер, врятувати своїх друзів і забезпечити світу стабільність. Саме це робить Джона Сноу дійсно хорошим: якби він вибирав між тим, щоб пізнати себе і принести в світ злагоду, він би обрав злагоду. Він би навіть не задумався про це. Він дуже самовідданий. Він коханець".

alt

"Гра престолів" (Фото: HBO)

Але чи знайде він нову любов в цьому сезоні? Герінгтон так не вважає: "Ні, Ігритт — єдина жінка для Джона. Завжди. Більше нікого не буде". Ймовірно, Джон більше стурбований возз'єднанням своєї сім'ї. Актор зазначає, що, якщо Джон і Арья возз'єднаються, вони "будуть дуже обережні один з одним". "Я думаю, що він буде турбуватися про Брана, якщо чесно. В останній раз він бачив Брана, коли той був маленькою дитиною і знаходився комі", — прокоментував актор.