Математик вирахував, хто з "Гри престолів" проживе довше за всіх

STYLERСеріали        25.07.2017 - 22:47
"Гра престолів" (Кадр з відео YouTube/GameofThrones)
"Гра престолів" (Кадр з відео YouTube/GameofThrones)

Вчений з Угорщини оцінив шанси на виживання персонажів, грунтуючись на їх зв'язках і положенні

Математик з Будапешта назвав головного "живучого" в серіалі "Гра престолів". Як виявилося, їм стане не улюбленець глядачів Тіріон Ланністер або інтриган Пітер Бейліш, а Теона Грейджой. Про це повідомляє Phys.org.

"Думаю, я був не один, кого цікавило, чи помруть мої улюблені персонажі в новому сезоні, а також хто з них доживе до наступного. У світі Мартіна соціальний статус героїв і число вірних друзів мають дуже важливе значення, і я проаналізував позиції кожного персонажа за допомогою методів мережевого аналізу та машинного навчання", - відзначив Мілан Яносов з Центрального європейського університету в Будапешті.

Вчений проаналізував всі сцени серіалу, в яких його герої спілкувалися між собою, і склав своєрідну "соціальну мережу", вузлами якої були всі основні та другорядні персонажі "Гри Престолів". Загалом в неї увійшло близько 400 героїв, з'єднаних один з одним 3 тис. зв'язків.

Ґрунтуючись на отриманій інформації про зв'язки персонажів, загиблих або зниклих безвісти в перші шість сезонів, угорський вчений за допомогою системи машинного навчання спробував обчислити ймовірність загибелі поки ще живих героїв серіалу.

Згідно з розрахунками, в топ-5 персонажів, які можуть померти на початку сезону, увійшли королева Дейнерис Таргаріен, голова її армії Сірий Черв'як, малолітній Робін Аррін, Подрік Пейн, колишній зброєносець Тіріона Ланністера, а також Едмур Таллі, колишній правитель Річкових земель.

Варто відзначити, що один із прогнозів Яносова встиг частково виправдати себе, – лідером цього "антирейтингу" була Тайена Сенд, позашлюбна дочка принца Оберина Мартелла.

Найменші шанси померти характерні для другорядних персонажів, таких як Теона Грейджой, Джорах Мормонт і Тормунд.

Серед монархів найдовше проживе Серсея Ланністер, правляча королева, яка "примудрилася" втратити всіх дітей.

До речі, фанати вже засмучені через нового серіалу від творців "Гри престолів".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top