ua en ru

Ніколай Костер-Вальдау розповів, чим все закінчиться для Джейме Ланністера

Ніколай Костер-Вальдау розповів, чим все закінчиться для Джейме Ланністера "Гра престолів" (Фото: HBO)

Обережно, спойлери!

В 4 епізоді 7 сезону "Гри престолів" під назвою "Трофеї війни" Джейме Ланністер став одним з ключових персонажів. Ніколай Костер-Вальдау, виконавець цієї ролі, прокоментував шанси на виживання Джейме і поділився своїми думками про останні події в інтерв'ю Entertainment Weekly.

В "Трофеях війни" Джейме з армією Ланністерів зустрівся з Дейенеріс і її драконами. Логічно, що це не закінчилося нічим хорошим для Царевбивці. У фіналі епізоду він вирішив напасти на Дейенеріс, і ось що про це думає Костер-Вальдау: "Джеймі – такий ідіот, що на секунду він дійсно думає щось на кшталт "Якщо мені це вдасться, я переможу моментально"".

Актор вважає, що сценаристи занадто жорстоко обійшлися з Ланністерами: "Хоча Дейенеріс – героїня, а Ланністери – лиходії, згоріти заживо – це зовсім не круто. Це по-справжньому моторошно – коли монстр, що дихає вогнем, винищує тисячі і тисячі людей, які, по суті, просто виконують свою роботу". Він так і не відповів, чи виживе Джейме після такої "гарячої" зустрічі, але натякнув про сумну для свого персонажа розв'язку: "Нічим хорошим для Джейме Ланністера все це не закінчиться".