У нових серіях "Простоквашино" з Матроскіна зроблять бізнесмена

STYLERСеріали        29.06.2017 - 17:05
Фото: 3dn.ru
Фото: 3dn.ru

Письменник Едуард Успенський поділився деталями сюжету продовження легендарного мультфільму

У розмові з Агентством міських новин "Москва" письменник Едуард Успенський розповів, що в продовженні "Простоквашино" покажуть як змінилося село і персонажі за той час, що минув після виходу оригінальної анімаційної трилогії. Мульфільм вийшов у 1978 році.

Успенський відкрив таємниці сценарію: "Пєчкін представник держави. А такі як Матроскін —  бізнесмени, вони десь живуть, щось роблять. Все перипетії, які відбуваються в країні, відбуваються у них теж. У мене є ціла повість, називається "Простоквашино. Битва за пошту". Ситуація така: на пошту Простоквашино приїхали на чорній машині люди, підійшли до пошти, постукали цеглою, сказали: будівля гарна, міцна, будемо зносити. Коли Пєчкін про це почув, то став піднімати всіх на захист цієї пошти. Все що відбувається в країні, відбувається в Простоквашино".

Це означає, що дія мультфільму розгортатиметься в сучасних реаліях. У планах студії "Союзмультфільм" — сиквел "Простоквашино", який буде складатися з 30 серій. Прем'єра мультсеріалу запланована на 2018 рік.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top