ua en ru

Виявилося, що у телепузиків можуть бути діти

Виявилося, що у телепузиків можуть бути діти Фото: BBC

У Польщі мультфільм звинуватили в пропаганді гомосексуалізму

Мультсеріал "Телепузики" опублікував на своїй офіційній сторінці в Twitter новину про появу міні-пузиків. Вони дуже схожі на героїв оригінального шоу: вісім різнобарвних малюків в кумедних костюмах, які живуть в тій же долині.

Як відомо, шоу вийшло в 1997 році і тривало до 2001, а в 2015 було відновлено. Після відновлення міні-пузики вперше з'явилися в епізоді під назвою "Немовлята". Малюків звуть Дада, Баа, Пінг, Руру, Мімі, Амби-Памбі, Нін і Даггл Ді.

Виявилося, що у телепузиків можуть бути дітиФото: BBC

Користувачі мереж здогадуються, що маленькі телепузики є дітьми головних героїв серіалу — Тинки-Вінкі, Діпсі, Лялі і По. Але проблема полягає в тому, що до цього моменту вони вважалися хлопчиками. У Польщі "Телепузиків" вже звинуватили в пропаганді гомосексуалізму.

За словами прес-секретаря виробничої компанії "metro.co.uk": "Вісім міні-пузиків — чудові, більш дрібні версії телепузиків. Вони були представлені в першій серії нових епізодів ще в 2015 році, щоб показати молоду перспективу шоу і зміцнити почуття турботи. Телепузики грають роль старших братів міні-позиків і допомагають стежити за ними під керівництвом Голосових труб".