ru ua

Райське місце: 100 серія дивитися онлайн

Райське місце: 100 серія дивитися онлайн Фото: Серіал "Райське місце" (rayskoemesto.kanalukraina.tv)

У п'ятницю, 2 червня, на каналі "Україна" вийшла 100 серія серіалу "Райське місце", яку можна буде дивитися онлайн на Styler.

"Райське місце" 100 серія стане фінальною в цій історії. Ми дізнаємося, чи досягне головна героїня тих висот, про які так мріяла.

Райське місце: 100 серія

В останній серії ми дізнаємося, що Андрій все-таки переконає Христину підписати потрібні документи на розлучення, а також змусить її лягти в психіатричну лікарню.

Несподівано стане відомо, що Семен загадковим чином залишився живим. Він знову з'явиться і розповість, як зміг врятуватися від рук Левко і де жив весь цей час. Семен поставить крапку в їх з Ніною відносинах, і Максим нарешті зможе зробити Ніні пропозицію.

Ми побачимо прекрасну церемонію вінчання, вони стануть чоловіком і дружиною. Разом пара знайде джерело мінеральної води, і готель "Райське місце" стане відомим бальнеологічним курортом. Бізнес буде розвиватися, і в "Райське місце" приїде багато туристів.

Відео: заключний епізод серіалу "Райське місце" (YouTube / Канал Україна)

Як герої зможуть розв'язати цю заплутану історію, та чи буде Ніна щасливою, - дивіться 100 серію серіалу "Райське місце" в ефірі каналу "Україна" та онлайн у нас на Styler.