ru ua

Райське місце: 99 серія дивитися онлайн

Райське місце: 99 серія дивитися онлайн Фото: Серіал "Райське місце" (rayskoemesto.kanalukraina.tv)

У четвер, 1 червня, на каналі "Україна" вийшла 99 серія захоплюючого серіалу "Райське місце", яку можна буде дивитися онлайн на Styler.

Райське місце 99 серія стане передостаннім епізодом цієї серіальної епопеї. Ніна продовжить боротися за своє щасливе майбутнє, та стане ще ближче до здійснення своєї мрії: керувати готелем "Райське місце".

Райське місце: 99 серія

Після того, як Христина сказала Андрію, що Ніна хотіла вбити її і малюка, події розгорнулися зовсім несподівано: Ніну звинуватили в замаху і залишили під домашнім арештом, а Андрій не відходив ні на крок від Христини в пологовому будинку. Але саме там він зауважив одну деталь, яка змусила його подивитися на ситуацію під іншим кутом: Христина говорила з дзеркалом.

У цій серії Андрій відмовиться від своїх свідчень проти Ніни, вибачиться перед нею за непорозуміння і почне переконувати Василевського в тому, що Христина потребує психіатричної допомоги. При цьому він все ще має намір піклуватися про дитину Христини, і щоб довести свої наміри, він пред'являє потрібний документ. Також Максим дізнається, що Міша його син. Христина розуміє, що все складається не на її користь, і має намір вбити Ніну.

До чого дійде Христина в своєму гніві, і чи потрапить вона в психіатричну лікарню, - дивіться 99 серії серіалу "Райське місце" в ефірі каналу "Україна" і онлайн у нас на Styler.