ua en ru

Серіал "Гра престолів" встановив рекорд за кількістю каскадерів, які горять

Серіал "Гра престолів" встановив рекорд за кількістю каскадерів, які горять Кадр із серіалу "Гра престолів" (скріншот youtube.com/GameofThrones)

Автори фентезі розповіли подробиці зйомок небезпечних сцен

Серіал "Гра престолів" встановив рекорд за кількістю підпалених каскадерів. Автори розповіли, що в одному з кадрів є 73 гарячих людини відразу. Про це повідомляє Metro.

"Одна зі сцен налічує відразу 73 гарячих людини, і це рекорд. Ніколи і ніде такого не було стільки в одному фільмі або серіалі, а ми зробили це в одній сцені. Крім того, ми підпалили 20 каскадерів на пляжі. В "Врятувати рядового Райана" було 13 осіб на пляжі, в "Хороброму серці" — 18. Завдяки тому, що ми повинні були показати природу драконів, необхідно було збільшити кількість постраждалих людей", - розповів Роулі Ірлем, координатор каскадерів.

Відео Трейлер сьомого сезону "Гри престолів" (youtube.com/GameofThrones)

Ірлем, до речі, отримав нагороду Еммі за "підпал" 20-ти осіб протягом одного дня у п'ятому сезоні "Гри престолів". Але в новій частині фентезі творці збираються встановити новий рекорд.

"В одній бойовій сцені ми одночасно підпалили більше каскадерів, ніж коли-небудь. Наш координатор трюків дійсно хотів завдяки цьому потрапити у Книгу рекордів Гіннеса", – сказав шоураннер Девід Беніофф.

Нагадаємо, що новий трейлер "Ігри престолів" став найпопулярнішим в історії телебачення.