ua en ru

Сильвестр Сталлоне отримав роль в серіалі "Це ми"

Сильвестр Сталлоне отримав роль в серіалі "Це ми" Фото: Getty Images

Зірка "Роккі" стане частиною серіалу від NBC

За інформацією ЗМІ, Сильвестр Сталлоне з'явиться в серіалі "Це ми". На прес-конференції Асоціації телевізійних критиків колишній товариш Сталоне зі зйомок Майло Вентімілья пояснив, як це вийшло.

Вентамілья розповів: "Є кінозірка, ідол, з яким буде працювати персонаж Джастіна [Хартлі], і коли я почув, що буде в цьому епізоді, вони просто подивилися на мене і сказали:" Так, комусь подобався Слай". І я подумав: "Круто". і вони продовжили: "Як ти думаєш, він це зробить?". І я сказав "Не знаю". Вони просто продовжували дивитися на мене, і я запитав: "О, ви хочете, щоб я подзвонив йому?".

Актор додав, що з часів "Роккі Бальбоа" він і Сталлоне не зустрічалися дуже часто, але кожен раз, коли їх шляхи перетиналися, Сталлоне дозволяв "подзвонити в будь-який час". Тому, коли час дзвінка прийшов, Вентімілья відчував себе комфортно: "Я взяв телефон і подзвонив йому, і він був дуже зацікавлений, сприйнятливий і схвильований, і електронні листи ходили туди і назад. Він, як і раніше, залишається одним із найсмішніших, найрозумніших людей, яких я коли-небудь знав".

"Це ми" розповідає про долі людей, які народилися в один день. Герой бойовиків Сталлоне зіграє в шоу самого себе і буде задіяний в парі з Джастіном Хартлі, який виконує роль Кевіна. Сталлоне з'явиться тільки в одному епізоді, але він займе в ньому багато часу. Відомо, що Кевіна покличуть знятися у фільмі разом з відомим актором, де вони познайомляться і душевно поговорять. Ден Фогельман, один з творців шоу, стверджує, що нас чекає "шикарний монолог про життя" від Сталлоне.

Прем'єра наступного сезону "Це ми" відбудеться 26 вересня.