ua ru

Софі Тернер назвала "Гру престолів" своїм "статевим вихованням"

Софі Тернер назвала "Гру престолів" своїм "статевим вихованням" "Гра престолів" (Фото: HBO)

Актрисі було 13 років, коли вона вперше зіграла роль Санси Старк

Зірка "Гри престолів" відверто розповіла, як серіал вплинув на її життя, і зізналася, що дізналася про секс під час прочитання сценарїїв.

21-річна актриса почала грати роль Санси Старк у віці 13 років і, з огляду на зрілий контент шоу, Тернер назвала серіал своїм "статевим вихованням" .В розмові з "The Sunday Times", вона сказала: "У перший раз, коли я дізналася про оральний секс, я читала сценарій "Гри престолів" .Мені було 13. Я сказала: "Ух ти! Люди це роблять? Це захоплююче". Напевно, це було моїм статевим вихованням".

Тернер також міркувала про зґвалтування в 5-му сезоні, яке зробило в 2015 році багато шуму: "Сексуальне напад не був чимось, що вплинуло на мене або кого-небудь, кого я знала, тому я була досить байдужою до цього – так наівно.Після того я зняла сцену, було багато шуму, що ми взагалі могли зобразити щось подібне по телевізору. Моєю першою відповіддю стали думки про те, що, може бути, нам взагалі не слід було ставити це на екран".

Незважаючи на це, Тернер продовжує вказувати на важливість сцени як інструменту, щоб пролити світло на це питання. "Чим більше ми говоримо про сексуальне насильство, тим краще", – сказала вона виданню. "І до біса людей, які говорять, що ми не повинні ставити це по телевізору, і до біса людей, які говорять, що вони збираються бойкотувати шоу через це".

Нагадаємо, що фанати "Гри престолів" обрали улюблених лиходіїв, персонажів, сезони і навіть найбільш шокуючу смерть.