ru ua

Соліст групи "My Chemical Romance" перетворить свою книгу коміксів в серіал

Соліст групи "My Chemical Romance" перетворить свою книгу коміксів в серіал Фото: Mike Lawrie/FilmMagic

Джерард Вей покаже світові своє бачення світу супергероїв

Незважаючи на те, що група "My Chemical Romance" не була активною вже багато років, її фронтмен Джерард Вей не припинив використовувати свій творчий геній і вже встиг заявити про себе в сфері коміксів. Одна з його комікс-серій, "The Umbrella Academy", отримала престижну премію Eisner Award в 2008 році. А тепер Netflix вирішив перетворити її в драматичний серіал!

Комікс Вея, який прекрасно ілюстрований бразильським художником Габріелем Ба, буде адаптований в серіал з 10 епізодів. "Я дуже радий, що "The Umbrella Academy" знайшов дім на Netflix. Я не міг придумати кращого місця для мого і Габріеля Ба бачення, коли ми створювали комікс. І я не можу дочекатися, коли люди відчують цей світ через шоу з живими діями".

Соліст групи "My Chemical Romance" перетворить свою книгу коміксів в серіал

Фото: instagram/gerardway

Історія розповідає про сім'ю з семи відчужених супергероїв: Монокля, Кракена, Слуху, Сеансу, Номеру П'ять, Жаху і Білу Скрипку. Вони знаходяться на місії, яка зможе допомогти розгадати таємницю смерті їх батька. Дія відбувається в 1977 році, коли народився Вей.

Автора похвалили за "альтернативний і скручений підхід до жанру супергероїв". "The Umbrella Academy" дійсно дуже відрізняється від глянцевого, футуристичного стилю. Відповідно до одного з керівників Netflix Сінді Холланд, "ця серія охопить особливий тон графічних романів — темний, але гумористичний, надприродний, але дійсно обгрунтований".

Експериментальний епізод шоу буде написаний Джеремі Слейтером ( "Той, що виганяє диявола") зі Стівом Блекменом ( "Фарго"), який також буде виступати в якості шоураннера. "The Umbrella Academy" вийде в 2018 році.