ua ru

Творець "Південного Парку": "Ви, ймовірно, не побачите президента Трампа в 21 сезоні"

Творець "Південного Парку": "Ви, ймовірно, не побачите президента Трампа в 21 сезоні" Фото: Courtesy of Comedy Central

"Південний Парк" не проявить повагу до авторитету президента Дональда Трампа

Американський комедійний мультсеріал завжди славився тим, що використовував в своїх епізодах образи знаменитостей і актуальні події, але в 21 сезоні ми навряд чи побачимо американського президента, про це розповів один з творців серіалу Трей Паркер.

В інтерв'ю "Los Angeles Times" Паркер вказав, що він і співтворець Метт Стоун уникнуть сатири на Головнокомандувача, тому що "ми потрапили в ту ж пастку, що й передача "Saturday Night Live" в якій це було схоже на:" Чувак , ми зараз перетворюємося в CNN. Налаштуйтеся, щоб подивитися, що ми будемо говорити про Трампа ", — сказав він, додавши, що він і Стоун "ненавиділи все це, але ми якось застрягли ".

Визнавши, що довгоочікуваний сезон може мати величезні рейтинги, якщо використовувати образ Трампа в його епізодах, Паркер говорить: "Мені просто все одно". У 21-му сезоні "я хочу повернутися до Картману, який одягається як робот, і [спить] з Баттерсом, тому щодля мене це хліб і масло "Південного Парку ": діти, які є дітьми, але вони в той же час вони обурливі, а не "Ти бачив, що зробив Трамп минулої ночі?".

21 сезон "Південного парку" вийде в середу, 23 серпня.