ua en ru

Стало відомо, коли вийде 4 сезон "Київ вдень та вночі"

Стало відомо, коли вийде 4 сезон "Київ вдень та вночі" Шоу "Київ вдень та вночі"/Кадр з відео kyivdennoch.novy.tv

Фанати скандального серіаліті побачать своїх улюблених героїв вже дуже скоро

Фінальний епізод 3-го сезону одного з найпопулярніших українських шоу завершився тільки 2 червня, але вже стало відомо, коли вийде 4 сезон "Київ вдень та вночі". Шанувальники серіаліті зможуть дізнатися продовження історій героїв проекту вже восени.

На офіційній сторінці серіаліті "Київ вдень та вночі" в Facebook з'явилося відео, на якому знімальна група розбиває тарілку, що означає початок зйомок нового сезону. "Наші пригоди тривають, та ми побачимося з вами вже восени на Новому каналі", - обрадували шанувальників творці проекту.

Відео: Початок зйомок 4 сезони "Київ вдень та вночі" (facebook.com/kievdaynigh)

"Київ вдень та вночі" - проект в форматі серіаліті, який виходить на Новому каналі з 2016 року. У трьох сезонах шоу глядачі спостерігали за долями молодих хлопців та дівчат, які приїхали підкорювати столицю. Третій сезон був насичений подіями і емоціями. Плани помсти підступної Карини не втілилися в життя, і блондинка залишилася ні з чим. Оксана народила дівчинку, і тепер у дитини два тата: Богдан і Паша. Альбіна готується стати поліцейським, а Саша все ще в пошуках кохання.

Як продовжаться відносини між учасниками серіаліті, фанати проекту дізнаються восени 2017, коли вийде 4 сезон "Київ вдень та вночі".