ua en ru

Сцена з минулого сезону "Гри престолів" пояснює, чому Джейме Ланністер зробив те, що зробив

Сцена з минулого сезону "Гри престолів" пояснює, чому Джейме Ланністер зробив те, що зробив "Гра престолів" (Фото: HBO)

Обережно, спойлери

Дії Джейме Ланністера в епізоді "Трофеї війни" здаються божевільними і смішними. Він рушив на величезного дракона зі звичайною зброєю в руках, що не закінчилося для нього вдало. Користувач Shahan Khilj змонтував відео з уривків кількох епізодів, і це пояснює, чому Джеймі діяв саме так.

Відео повертає нас в 3 епізод 5 сезону, де Джейме пояснює, чому він убив Ейріса Таргаріен. Шанувальникам стає зрозуміло, що змусило його накинутися на дракона заради бою з вогняною Таргаріен:

"Він сказав мені принести йому голову мого батька. Потім він повернувся до свого піроманта."Спали їх всіх", - сказав він."Спали їх в своїх будинках, спали їх в своїх ліжках". Скажіть, якщо ваш дорогоцінний Ренлі повелів би вам вбити свого власного батька і залишатися в стороні, поки тисячі людей, жінок і дітей спалюються живими, ви б це зробили? Тоді б ви зберегли свою клятву? По-перше, я вбив піроманта.І потім, коли король намагався втекти, я загнав меч в його спину. "Спали їх всіх", - він продовжував говорити. "Спали їх всіх". Я не думаю, що він очікував померти. Він ... він хотів спалити всіх нас і воскреснути знову, відродитися драконом, щоб перетворити своїх ворогів в попіл. Я перерізав йому горло, щоб переконатися, що цього не сталося. Ось де мене знайшов Нед Старк".